• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۴۶۹۷
میز ارتباطات مردمی حوزه سلامت، با حضور معاون وزیر بهداشت، برپا شد-1401/02/07

همزمان با سفر رییس جمهور به استان قزوین

میز ارتباطات مردمی حوزه سلامت، با حضور معاون وزیر بهداشت، برپا شد-1401/02/07

با حضور دکتر عباس شیراوژن، معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و نمایندگانی از حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی قزوین، میز ارتباطات مردمی برای رسیدگی به درخواست ها و مشکلات مردم و کارکنان حوزه سلامت برپا شد.
این برنامه، روز هفتم اردیبهشت 1401 برگزار شد و دکتر شیراوژن، به عنوان نماینده دارای اختیار کامل از سوی وزیر بهداشت، با جمعی از مردم و کارکنان حوزه سلامت، دیدار کرد و درخواست های آنان را در محورهای شکایت، انتقاد، گزارش، پیشنهاد، قدردانی و ارائه طرح و ایده، بررسی و دستورات لازم را صادر کرد.
در برنامه میز ارتباطات مردمی حوزه سلامت استان قزوین، از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، دکتر محمدرضا شیخی، معاون دانشجویی و فرهنگی؛ دکتر عبداله کشاورز، معاون درمان؛ دکتر محمدعلی معصومی فر، معاون توسعه مدیریت و منابع و برنامه ریزی و نمایندگانی از معاونت های بهداشتی، آموزشی، غذا و دارو و تحقیقات و فناوری نیز حضور داشتند تا بلافاصله در مورد دستورات دکتر شیراوژن، اقدامات و پیگیری های لازم انجام شود.
این برنامه، با استقبال بی نظیر مراجعه کنندگان روبرور شد و موارد مطرح شده، در سامانه «سامد» برای تسهیل در پیگیری های بعدی، ثبت شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.8.0
    V6.1.8.0