• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۴۶۹۵
بازدید وزیر بهداشت با هیات همراه از شهر آبیك، به دنبال سفر استانی رئیس جمهور به استان قزوین- 1401/02/07

به دنبال بیستمین سفر استانی رئیس جمهور و هیات دولت، به استان قزوین، وزیر بهداشت با هیات همراه از شهر آبیک بازدید نمودند-1401/02/07

بعد از ظهر روز هفتم اردیبهشت 1401 رئیس جمهور به همراه هیأت دولت به استان قزوین سفر نمودند. در جریان سفر دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان نماینده رییس جمهور، با هیأت همراه و دکتر عبداله دیدبان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین و حامد فتوحی، فرماندار شهرستان آبیک، در گلزار شهدای شهر آبیک، حضور یافت و ضمن گل افشانی مزار شهدا و بر آرامگاه زهرا بوکانیان، از شهدای مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی قزوین، حضور یافت و به وی ادای احترام نمود.
گفتنی است، جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی قزوین، مسؤولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک و سایرادارات و سازمان های شهرستان نیز در این برنامه حضور داشتند.
در ادامه، وزیر بهداشت به اتفاق همراهان، در منزل شهید غلامحسین پور فلاح حضور یافتند و ضمن ادای احترام به خانواده بزرگوار این شهید گرانقدر، یاد و خاطره وی را گرامی داشتند. از دیگر برنامه های این سفر، بازدید از پروژه انتقال آب از سد طالقان، مرکز بهداشت شهر زیاران،  دیدار با اقشار مختلف مردم، در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک، بررسی مشکلات حوزه های مختلف شهرستان آبیک و ارائه آن در جلسه شورای اداری استان قزوین با حضور رییس جمهور، از دیگر برنامه های سفر وزیر بهداشت به این استان بود.  

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0