اخبار اسلایدی
بازدید مدیرکل بازرسی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از مراکز آموزشی درمانی قزوین 98/7/25

1398/7/28 يكشنبه

بازدید مدیرکل بازرسی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از مراکز آموزشی درمانی استان قزوین

دکتر محمدحسین حیدری، مدیر کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بدون اطلاع قبلی و بطور سرزده روز پنج شنبه 25 مهر 98 از دانشگاه علوم پزشکی قزوین و زیرمجموعه بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت ها، مشکلات و خدمات حوزه سلامت قرار گرفت.

در این بازدید که دکتر امیر محمد کاظمی فر، معاون درمان دانشگاه، دکتر سید مجتبی سیدصادقی، رئیس اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه و محمد حسن ارداقیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر حیدری را همراهی می کردند، بخش های اورژانس، تحت نظر، آزمایشگاه، رادیولوژی، آی سی یو و مراقبت های روزانه مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی مورد بازدید قرار گرفت.

دکتر محمدحسین حیدری، مدیر کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت در بازدید از مرکز آموزشی و درمانی شهید رجایی، با حضور در بخش های مختلف، ضمن عیادت از بیماران بستری با همراهان بیماران گفتگو کرد و به بررسی مشکلات آنان و نحوه رسیدگی کادر درمانی به بیمار پرداخت.

بازدید از داروخانه شبانه روزی دکتر محمودی در خیابان شهید قرنی قزوین( پادگان ) و بررسی داروها و نحوه نگهداری و همچنین گفتگو با مسوول فنی داروخانه از دیگر برنامه های حضور مدیر کل بازرسی وزارت بهداشت در استان قزوین بود.

دکتر حیدری درادامه از بخش های اورژانس، مراقبت ویژه نوزادان ( picu  ) و درمانگاه های اطفال مرکز آموزشی و درمانی کودکان قدس بازدید کرد.

دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین و بازدید از یک مرکز خدمات جامع سلامت، مرکز آموزشی درمانی بوعلی سینا و همچنین بیمارستان خصوصی ولیعصر ( عج ) آبیک از دیگر برنامه های مدیر کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت در بازدید سرزده به استان قزوین است.