معرفی
کاربر گرامی خواهشمند است درصورت عدم رضایت از پاسخ دریافت شده از شکایت ، به روی اعمال اعتراض کلیک نمایید .
رسول اکرم (ص) :

هرکس برادر مسلمان خود را با کلمه ای لطف آمیز تکریم کند و غم او را بزداید همواره در سایه جاودان لطف الهی است.
 
مراجعین محترم


با سلام، فرمی  که در اختیار شما قرار گرفته است به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات شما از سیستم های اداری ، درمان  می باشد  لذا خواهشمند است ضمن تکمیل نمودن دقیق ما را در ارائه خدمت بهتر به شما عزیزان  یاری فرمایید.


 

خواهشمند است قبل از پرکردن فرم شکایت pdf  تهیه شده را کامل مطالعه نمایید

برای مشاهده pdf لطفا کلیک فرمایید 

لطفا فرم زیررا به دقت تکمیل نمایید:

 
برای ثبت فرم از مرورگر   mozilla firefox یا google chrome استفاده نمایید .درصورتی که با ie فرم را تکمیل می کنید  برای اولین بار با زدن دکمه ثبت صفحه refresh میشود ولی برای دومین بار ، عمل ثبت انجام می گردد .
لطفاٌ  بعد از ثبت فرم ، کد رهگیری که سیستم به شما  ارائه مینماید . را تا به نتیجه رسیدن شکایت خود نگهداری نمایید . برای پیگیری از روند شکایت خود باید کد رهگیری را در اختیار داشته باشید
مدیریت بازرسی ، ارزیابی عملکرد، و پاسخگویی به شکایات ، بعنوان یکی از مدیریت های ستادی و زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه در محورهای ارزیابی عملکرد ، از واحدهای تابعه دانشگاه و نیز پیگیری شکایات مرتبط با ارائه خدمات مختلف در واحدهای مذکورایفای نقش می کند .
این مدیریت در راستای وظیفه نظارتی خود ، عملکرد کلیه واحدهای تابعه دانشگاه را بطور محسوس و نامحسوس مورد ارزیابی قرار داده و گزارشات خود را پس از بررسی و کارشناسی و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات موجود ، به صورت مستقیم به رویت ریاست محترم دانشگاه و یا معاونین ذیربط می رساند . تا با دریافت نظرات ارشادی ایشان تا حد امکان نسبت به رفع مشکلات اقدامات لازم صورت گیرد .
بر اساس قوانین موجود ارتباط مستقیمی با دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی همچنین اداره کل بازرسی استان قزوین و حسب مورد گزارشاتی را به منظور پیگیری اصلاح قوانین با آئین نامه های ناقص یا مغایر با هم برای مراجع ذیربط ارسال می کند .
 نحوه تماس با رئیس ادره بازرسی :
تلفن :            33379317
ایمیل :    smsadeghi@qums.ac.ir


دریافت رزومه  مدیر اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات