مدیریت بازرسی ، ارزیابی عملکرد، و پاسخگویی به شکایات ، بعنوان یکی از مدیریت های ستادی و زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه در محورهای ارزیابی عملکرد ، از واحدهای تابعه دانشگاه و نیز پیگیری شکایات مرتبط با ارائه خدمات مختلف در واحدهای مذکورایفای نقش می کند .
این مدیریت در راستای وظیفه نظارتی خود ، عملکرد کلیه واحدهای تابعه دانشگاه را بطور محسوس و نامحسوس مورد ارزیابی قرار داده و گزارشات خود را پس از بررسی و کارشناسی و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات موجود ، به صورت مستقیم به رویت ریاست محترم دانشگاه و یا معاونین ذیربط می رساند . تا با دریافت نظرات ارشادی ایشان تا حد امکان نسبت به رفع مشکلات اقدامات لازم صورت گیرد .
بر اساس قوانین موجود ارتباط مستقیمی با دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی همچنین اداره کل بازرسی استان قزوین و حسب مورد گزارشاتی را به منظور پیگیری اصلاح قوانین با آئین نامه های ناقص یا مغایر با هم برای مراجع ذیربط ارسال می کند .
 نحوه تماس با رئیس ادره بازرسی :
تلفن :            33379317
ایمیل :    smsadeghi@qums.ac.ir


دریافت رزومه  مدیر اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 14884
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53323785 تعداد بازديد زيرپورتال: 668679 اين زيرپورتال امروز: 787 سایت در امروز: 4333 اين صفحه امروز: 3