اخبار
تجمیع واکسیناسیون در نمایشگاه بین اللمللی
1400/3/4 سه‌شنبه راه اندازی پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهر قزوین در نمایشگاه بین المللی- 1400/03/02

پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شهر قزوین در نمایشگاه بین المللی راه اندازی شد

مسؤول روابط عمومی مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین از تجهیز و آمادگی زیرساخت های لازم برای ارایه خدمات تزریق واکسن کرونا برای شهروندان شهرستان، در محل نمایشگاه بین المللی شهرستان خبر داد و افزود: از روز دوم خرداد 1400، این کار در 25 غرفه نمایشگاه انجام می شود.

دکتر علیرضا مهرعلیان، رییس مرکز بهداشت شهرستان قزوین در این رابطه گفت: تحت پوشش قرار دادن جمعیت شهرستان در مقابله با بیماری کرونا، از اولویت های اول حوزه سلامت است و به همین دلیل، با رایزنی های انجام شده با مسؤولان نمایشگاه بین المللی قزوین، واکسیناسیون شهروندان، با وسعت بیشتر در این مکان ادامه خواهد یافت.

وی اظهار کرد که در این مرکز تجمیعی واکسیناسیون، دو پزشک به همراه 13 تیم دو نفره، متشکل از یک واکسیناتور، یک ثبات برای ثبت نام افراد در سامانه «سیب»،60 داوطلب سلامت برای هدایت و راهنمایی شهروندان، سه ترالی اورژانس در نظر گرفته شده است.  رییس حوزه سلامت شهرستان قزوین اضافه کرد: با توجه به حضور نیافتن برخی از شهروندان به دلیل ناتوانی جسمی، یک غرفه هم در محوطه نمایشگاه برای افرادی که نیازمند تزریق در خودرو هستند، تامین شده است.

این مقام مسؤول اذعان کرد که از این پس، کار واکسناسیون کووید 19 در شهرستان قزوین، در  14 مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و یک مرکز تجمیعی انجام می شود .

دکتر مهرعلیان یادآور شد: شهروندان شهرستان قزوین، پس از فراخوان از سوی مراقبان سلامت، و دریافت پیامک؛ برای دریافت واکسن کرونا، در زمان اعلام شده، به محل نمایشگاه بین المللی قزوین، واقع در انتهای بلوار شهید قاسم سلیمانی(نورزویان)، روبروی دانشگاه بین المللی مراجعه کنند.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر